המרכז לקידום ממומן בגוגל

לקחת את העסק שלכם קדימה

מרכז המספק ייעוץ ופרסום לבעלי עסקים ובונה קמפיינים ממומנים בגוגל. או במילים אחרות, מרכז שיכול לקחת את העסק שלך לשלב הבא. כשהוא מוכן לכך.

אתרים של הלקוחות שלנו

צילום מסך 2024-02-28 ב-14.15.39

koll MOTORS

https://kollcarrental.com/

צילום מסך 2022-12-27 ב-18.13.28

DREAM - צילום לחתונות

https://dream-photograp.com/

צילום מסך 2022-07-28 ב-19.05.00

זמנים - צילום חתונות

https://zmanimphotograph.com

צילום מסך 2023-05-24 ב-9.15.29

אמיגוז - טאטו

https://amigoz-tattoo.co.il/

צילום מסך 2022-12-14 ב-9.03.03

ארנון דה שליט

https://arnondeshalit.com/

צילום מסך 2023-07-30 ב-13.27.18

חתונה בצ׳יל

https://chill-wedding.com/

צילום מסך 2022-11-14 ב-17.25.52

הסעות - רויאל תור

https://itsroyaltour.com/

צילום מסך 2024-02-28 ב-14.16.46

ליונס - פיתוח תוכנות

https://lions-center.com/

חבילות קידום לעסק

בניית אתר לעסק מ-0

- מיתוג האתר ועיצוב מושקע !
- אתר מותאם למובייל ולמחשב
- איפיון הצרכים של העסק
- כתיבת תוכן בעל ערך

פרסום לעסק בגוגל

- הקמת קמפיין קידום בגוגל
- התאמת מילות מפתח ממוקדות
- ניהול קמפיין Google Ads מקצועי
- איפיון עסקי + ייעוץ עסקי

חבילת קידום מלאה

- עיצוב לוגו מותאם לעסק
- בניית אתר אינטרנט
- כתיבת תוכן בעל ערך
- פתיחת אינסטגרם + דף פייסבוק
- 8 פוסטים לרשתות החברתיות
- הקמת גוגל - my Business
- הקמה וניהול קמפיין קידום בגוגל
ל-4 חודשים ראשונים

מי אנחנו?

המרכז לקידום ממומן בגוגל הינו מרכז שהוקם במטרה לספק מגוון רחב של שירותי ייעוץ וביצוע של קמפיינים שיווקיים עבור בעלי עסקים. מתוך הרצון ללוות לקוחות אשר רוצים ומוכנים לקחת את העסק שלהם צעד אחד קדימה, למקום של גדילה, רווחיות, תכנון פיננסי נכון של השיווק ועוד. אם אתם מרגישים שהגיע הזמן שהעסק שלכם יפרח, תנו לנו לתת לו את כל מה שהוא צריך, וגם לכם.

עוצרים ובוחנים מה הכי טוב בשביל העסק שלכם

יש הנוטים לחשוב, ולא בצדק, שבהכרח להיות במקום הראשון בתוצאות הממומנות בגוגל זה הפתרון הנכון. המרכז לקידום ממומן בגוגל מציע גישה שונה, מבוססת על מחקרים אחרונים שנעשו, המראים כי מרבית ההקלקות דווקא מדלגות על תוצאת החיפוש הראשונה. מה הכי נכון עבור העסק שלכם?  להיות הראשונים? או אולי הרביעים? תנו למומחים לעשות את עבודת המחקר הזו עבורכם כדי שתוכלו להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

קח את העסק קדימה!

לעסק שלכם יש את היכולת להגיע למקומות אחרים, צרו איתנו קשר ונשמח לספק לכם ייעוץ והכוונה כדי שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר עבורכם בקמפיין המומן בגוגל.

שירותים מקצועיים וממוקדים

השירותים אותן מספק המרכז לקידום ממומן בגוגל הינם שירותים מקצועיים ומנוסים אשר ממוקדים בהבנת הצרכים של העסק שלכם ובמציאת הפתרון השיווקי הנכון ביותר עבורו. מבין השירותים שהמרכז מספק תוכלו למצוא שירותים כמו:

המרכז לקידום ממומן בגוגל מציע שירותי קידום הכוללים תחתם מגוון שירותים הנובעים ממנו.

אנו מתמקדים ומתמקצעים בקידום ממומן בגוגל המשיג את התוצאות הנכונות ביותר עבור העסק שלכם, תוך בחינת עלות תועלת כל קמפיין וקמפיין.

בניית אתרים ודפי נחיתה
וכתיבת תוכן

לעסקים שונים אנו מציעים שירותים נוספים וביניהם:

  • בנייה ועיצוב של אתרי תדמית ודפי נחיתה
  • כתיבת תוכן בעל ערך, מותאם לעסק

ייעוץ לבעלי עסקים

מגוון שירותי ייעוץ שיוכלו לקדם את העסק שלכם מבחינה כלכלית ובכך לפתוח עבורכם אפשרויות רבות של התפתחות וגדילה.

מודעות גוגל - גוגל אדס

כתיבה, ניסוח ותיעול השימוש במודעות גוגל על מנת לתת לעסק שלך את הפתרון הטוב והמדויק ביותר.

מיקוד

המרכז לקידום ממומן בגוגל מבצע עבודת חקר ומיקוד בכדי שלא תבזבזו כספים מיותר על מיקוד שגוי של קהלי היעד הרלוונטיים ביותר עבור העסק שלכם.

מתמחים בקידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל יכול להתבצע בשתי הקלקלות והכנסת כרטיס אשראי ויתכן שאולי גם יגרור תוצאות כאלו ואחרות. קמפיין ממומן בגוגל המנוהל נכון, לאחר עבודת חקר ומיקוד מקצועית ומנוסה הנעשית על-ידי צוות המתמחה בקידום מסוג זה, משיגה תוצאות אחרות לחלוטין. הגיע הזמן שצוות המומחים שלנו במרכז לקידום ממומן בגוגל יבחן את האפשרויות העומדות בפני העסק שלכם על מנת שגם אתם תוכלו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

מספקים שירותי מעטפת לעסק שלכם

אפשרויות המותאמות למגוון עסקים בשלבים שונים בדרכם במטרה ליצור אתר או לשנות אותו. בנוסף, שירותי כתיבת התוכן שאנו מציעים מותאמים עבור כל עסק לאחר חקר שוק והתאמות לחיפושים הנעשים בתחום הפעילות של העסק ונכתבים במטרה ליצור ערך מוסף עבור קהל היעד הרלוונטי.

רוצה לשמוע עוד?

מה אנחנו מציעים?

המרכז לקידום ממומן בגוגל מציע לעסק שלכם שירותי קידום ממומן בגוגל. על מנת לספק את השירותים בצורה המקצועית ביותר, המרכז מספק מעטפת רחבה של שירותים שכל מטרתם היא, השגת התוצאות הטובות ביותר עבור הקמפיין של כל עסק ועסק.

בחינת השיווק הנכון ביותר לעסק שלך

לאחר שנערוך חקר בנוגע לעסק שלך, קהל לקוחותיו, המתחרים וכיו"ב נציע לך את שירותי הקידום הממומן שלנו בגוגל ובנוסף יש לנו האפשרות להציע שירותי בניית אתרים וכתיבת תוכן:

  • בניית ועיצוב אתר תדמית לעסק

אפשרות המתאימה לבעלי עסקים בתחילת הדרך ללא עמוד אינטרנט פעיל או לכאלו הרוצים לעשות שינוי ולקדם את העסק שלהם תוך שינוי אתר הבית שלהם.

  • כתיבת תוכן אישי מותאם לעסק

מתאים לכל העסקים בעלי אתרים הרוצים לקדם את האתר שלהם וליצור ערך מוסף עבור קהל לקוחותיהם.

בחינת כדאיות

קידום ממומן בגוגל הינו פתרון קידום מצוין עבור מגוון רחב של עסקים, מסוגים שונים, אך חשוב לדעת שהפתרון הזה אינו מתאים עבור כולם. המרכז לקידום ממומן בגוגל, יבחן את הכדאיות של ניהול קמפיין ממומן בגוגל עבור העסק שלכם, בכדי שתוכלו לחסוך הוצאת משאבים מיותרים על קמפיינים שלא ישיגו את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

מיקוד

בנוסף לעובדה, שאנו מתמחים וממוקדים בקידום ממומן בגוגל, אנחנו גם מספקים שירותים של בחינת ומיקוד קהלי היעד, על מנת לוודא שהקמפיין יגיע בדיוק לאנשים המחפשים את העסק שלכם ועסקים דומים לו. בחינת קהלי היעד ומיקודם בשילוב עם הבנה מלאה של הצרכים של העסק שלכם, מאפשרים למרכז להגיע לתוצאות מדויקות יותר, צפויות יותר ומשתלמות הרבה יותר.

השגת תוצאות

אנחנו כאן כדי להשיג תוצאות. הניסיון שלנו, כמו גם מאות הלקוחות המרוצים שלנו, שהגיעו למקומות שלא האימנו שיגעו אליהם עם העסק שלהם בזכות קמפיינים ממוקדים ומדויקים, מראים לנו שהעובדה שאנחנו מרכז, אשר מתמחה בניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, אכן משיגה את התוצאות הטובות ביותר, לאורך זמן, עבור סוגים רבים של עסקים. גם לעסק שלכם מגיע השירות הזה.

המרכז לקידום ממומן בגוגל מתמחה בדיוק בזה. כשרוצים להשיג את התוצאות הטובות ביותר מכל קמפיין, כדאי לקבל את השירות מהמקצוענים והמומחים, המתמחים בדיוק בזה.

לקוחות מספרים

צור קשר

אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי שנוכל לבחון את מצב העסק שלכם, עלות-תועלת הקמפיין וכל הפרמטרים הנדרשים כדי שהעסק שלכם יתקדם.

כל הזכויות שמורות למרכז לקידום ממומן בגוגל